Light Eyes Ultra Göz Altı Mezoterapisi

Light Eyes Ultra Göz Altı Mezoterapisi Nedir

 

Light eyes ultra bir göz mezoterapisi kokteylidir. İçeriğinde biberiye, antioksidanlar, çoban püskülü, C vitamini, çeşitli diğer vitaminler ve heksapeptid bulunmaktadır.

Göz çevresi cildinde görülen problemler her yaşta ortaya çıkabilir. Göz altı morluk ve torbalanma her yaşta kadın ve erkeklerde sık görülür.

Göz Çevresi Problemleri Nelerdir?

  • Halka oluşumları.
  • Kararma
  • Kırışma, çizgilenme
  • Göz kapaklarında oluşan ödemler
  • Torbalanma
  • Elastikiyet kaybı

Göz Çevresi Problemleri Nasıl Çözümlenir?

Göz çevresi ile ilgili yaşanan problemlerin çözümü için uygulanan tedavilerden biri Light Eyes Ultra mezoterapisidir. Bu canlandırıcı kokteylin içeriği ile ilk uygulamadan itibaren şikayetlerde azalma görülebilir. Bunun yanı sıra light eyes ultra canlandırıcı kokteyl ile diğer estetik uygulamalar kombine edilebilir.

Göz Çevresi İçin Bu Tedavi Nasıl Yapılır?

Göz çevresi için light eyes ultra, çok ince uçlu iğnelere sahip olan enjeksiyonlar ile yapılır. İşlem süresi yaklaşık 15 dakikadır.

Seans Sayısı Ne Kadar?

Tedavinin kaç seans uygulanması gerektiği ve seans periyodları doktorun uygulama alanını muayenesinden sonra netleşecektir.Ortalama 4-6 seans şeklinde 10 gün ara ile uygulanır.

Tedaviden Sonra Neler Yaşanır?

Tedaviden sonra göz çevresinde hafif kızarıklıklar, noktasal ödemler oluşabilir. Bu yan etkiler genellikle birkaç saatte hafifler ve yavaşça kaybolur. Tedavinin seanslarından sonra güneşten korunmak ve 1 gün göz makyajı yapmamak, uygulama alanını ovuşturmamak ve sıcak su ile yıkamamak önemlidir. İlk seanstan sonra bile  şikayetlerde azalma gözlenir.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.