H100 Gençlik Aşısı

H 100 Aşısı derimizin zaman içerisinde oluşan yaşlanma belirtilerine  (elastikiyet kaybı, nem kaybı, mat görünüm ve sarkmalar)  karşı anti-aging amaçlı kullanılır.

H-100 Aşısı içerik olarak hyaluronik asit, mannitol, peptidler, DMAE, organik silikon, B1-B6 vitamini ve kollajen yapısında bulunan amnioasitlerin yanısıra deri yapısını destekleyen aminoasitleri de içermektedir.

Hyaluronik asit, deri yapımızda da bulunan bir yapıtaşıdır. Deriye elastikiyet ve nemlilik kazandıran bir moleküldür. Zamanla üretimi azalmaktadır, buna bağlı olarak ince çizgiler, mat-kuru  bir görüntü meydana gelmektedir.

Mannitol  ise güçlü bir antioksidandır. Özellikle hyaluronik asit ile kombine olduğunda nem tutucu özelliğini arttırır.

Peptidler dokunun kollajen başta olmak üzere yapıtaşlarının üretimini arttırmakta ve deri kalitesini arttırmaya yönelik etkilere sebep olmaktadır.

 

H 100 Aşısı ;Yüz – Boyun – Gıdı – Dekolte ve El üzeri bölgelerinde; Elastikiyet kaybı kırışıklıklar, aşırı kuruluk ve nem kaybı olanlar için yapılabilir.

Derinin yaşı ve ihtiyacına göre 2 hafta aralıklar ile 2-4 seans yapılmalıdır. İstenilen seans sayısına ulaşıldığında uygulamaların etkinliği 9-12 ay kadar devam etmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.