Jalupro Gençlik Serumu

Jalupro Gençlik Serumu Nedir?

JALUPRO Gençlik Serumu nemini ve canlılığını yitirmiş, yaşlanma belirtileri başlamış ciltlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş hyalüronik asit ve patentli aminoasit kombinasyonu içeren bir üründür.

Jalupro Gençlik Serumu;

  • cilde nem ve canlılık kazandırma,
  • ince kırışıklıkları giderme
  • cilt elastikiyetini geri kazandırma
  • akne izlerini giderme
  • boyun ve dekolte bölgesi kırışıklık tedavisi

amacıyla kullanılabilir.

Jalupro Gençlik Serumu cildin ihtiyacına göre sınıflanmış “Classic” form ve daha yoğun “HMW” olmak üzere iki forma sahip enjekte edilebilen bir cilt destekleyici tedavidir. İçerik olarak her iki formda da Kollajen yapıtaşı aminoasit kombinasyonu ve hyalüronik asit bulunmaktadır. Kollajen sentezini tekrar başlatarak cildinizde kırışıklık ve sarkmalarda düzelme sağlar.

Yüz,boyun,dekolte,gözaltı ve el bölgelerinde uygulanabilir.

Nasıl uygulanır?

İşlemden 30 dakika önce deride uyuşukluk sağlamak için lokal anestezik krem sürülür.Cildinizin ihtiyacı ve yaşınıza göre belirlenen ürün cilt içine enjekte edilir.Klasik form mezoterapi tabancasıyla, daha yoğun olan HMW formu küçük ve ince iğnelerle uygulanır. İşlem ortalama 20 dakika kadar sürer.
İşlem sonrasında ciltte hafif kabarıklıklar olacaktır. Bu kabarıklıklar ortalama birkaç saat içerisinde tamamen geçer. İlk seanstan itibaren cildinizdeki canlanma fark edilir.

Seans sayısı Nedir?

Klasik formu ortalama 4 seans haftada bir, HMW formu ise 2 – 3 seans,  2 haftada bir yapılır. Seans sayısı yaş ve cildin ihtiyacına göre belirlenir.

Etkileri nelerdir?

Cilde nem ve parlaklık kazandırır, ince kırışıklarda açılma,  doğal lifting etkisi,cilt  elastikiyetinde artış sağlar. Bahsedilen etkinlik ilk seanstan hemen sonra hissedilmeye başlar.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.